Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Nagrody

 

Dwadzieścia pięć lat pracy, nieustająca chęć rozwoju i uczciwość wobec kontrahentów zaowocowało wieloma wyróżnieniami, które nasza firma otrzymała w ostatnich latach . Przedstawiamy najważniejsze z nich.


 

Diamenty Forbesa 2011 ,2009

Jest to wyróżnienie miesięcznika Forbes, przyznawane rentownym firmom, które wykazują się dodatnim wynikiem finansowym oraz wysoką płynnością bieżącą. W 2011 roku DROSOL zajął 54 miejsce w rankingu firmy 5-50mln zł z województwa śląskiego.


Firma Rodzinna Roku 2011

 

Ranking Firm Rodzinnych Roku organizowany przez Newsweek wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne. Podstawą nagrodzenia uczestników rankingu jest dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata 2008,2009 i 2010.Pomysłodawca rankingu ma na celu wyróżnienie firm, dla których przyjazna atmosfera, stabilność firmy i zatrudnionych w niej osób, są stawiane wyżej niż czysty zysk. DROSOL w zestawieniu ogólnym województwa śląskiego zajął 66 pozycję.


Gazela Biznesu 2015, 2014, 2013, 2010

 

Jest to nagroda dziennika Puls Biznesu dla firm, które  z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży. Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Pomimo, że pięć z dwunastu kwartałów ocenianych w rankingu przypadło na czas kryzysu nasza firma zajęła 204 miejsce w województwie śląskim.


rzetelna firma   Wykon Kreatif Studio